Suport Tehnic Administratie - Instalator - Cariere
smile your way
Programează-te
Adresă Tratamente
0728 838 968
0723 503 525

Încarcă CV-ul

Angajăm Instalator pentru Suport Tehnic Administrație. Fii parte din echipa noastră!

Candidatul ideal:

• Ne dorim o persoană entuziastă, cu dorință de muncă, ordonată, meticuloasă, tehnică, care să aibă experiență în administrarea clădirilor (constituie un avantaj dacă a mai lucrat într-o clinică medicală), în special pe partea de tehnică și construcții.
• Experiență de minimum 3 ani;

• Permis auto categoria B
• Proactiv, orientat spre rezultate
• Aptitudine generală de învățare
• Abilitatea de a se organiza eficient
• Punctualitate, prezență plăcută

Responsabilități:

• Diagnostichează și remediază toate tipurile de instalații și utilaje folosite pentru alimentarea cu apa caldă și rece, canalizare (în funcție de situația existentă);
• Montează instalații interioare de apă rece și apă caldă;
• Remediază defecțiuni de orice tip apărute la instalațiile montate;
• Montează și asamblează conducte;
• Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea coordonatorului direct
• Verificare periodică clădire, cabinete, unituri, instalații, iluminat, climatizare
• Reparații minore la solicitarea coordonatorului direct
• Supervizare intervenții echipe tehnice
• Diverse achiziții administrative și pentru departamentul tehnic
• Informează coordonatorul direct referitor la stadiul lucrărilor și/sau defecțiunilor apărute în clinică
• Colaborează și ajută la orice altă activitate la solicitarea coordonatorului direct

Beneficii:

• Salariu motivant
• Bonuri de masă
• Servicii stomatologice

Dacă ești interesat să ni te alături, scrie-ne aici!

Programeaza-te
Programează-te online la clinica Crystal Dental Clinic