Crystal Dental Clinic
smile your way
Programează-te
Adresă Tratamente
0728 838 968
0723 503 525

Încarcă CV-ul

Descrierea jobului

preluarea apelurilor telefonice
programari pacienti
incasari si facturare
intampinarea pacientilor - protocol pacienti

Cerinte

experienta minim 2 ani intr-o clinica stomatologica
cunoasterea lb. engleze - nivel conversational
prezenta agreabila
Beneficii:
- desfasurarea activitatii intr-o clinica moderna
- salariu motivant
- posibilitatea de a evolua
- colaborare pe termen lung

Descrierea companiei

Crystal Dental Clinic, intr-o ambianta deosebita si relaxanta, dispune de 10 cabinete amenajate pentru chirurgie, implantologie, endodontie, protetica, estetica dentara si faciala, ortodontie, pedodontie, profilaxie si preventie dentara, camera de sterilizare, o sala de curs si spatii destinate administratiei. Clinica s-a numarat printre primele in Romania in care a fost aplicata metoda “4 hands dentistry” si in care accentul a fost pus in egala masura atat pe partea curativa, cat si pe partea preventiva.

Programeaza-te
Programează-te online la clinica Crystal Dental Clinic