Front Desk Officer | Crystal Dental Clinic
smile your way
Programează-te
Adresă Tratamente
0728 838 968
0723 503 525

Încarcă CV-ul

Descrierea jobului:
• preluarea apelurilor telefonice
• programări pacienți
• încasări și facturare
• întampinarea pacienților - protocol pacienți

Cerințe
• experiență de minimum 2 ani într-o clinică stomatologică
• cunoașterea lb. engleze - nivel conversațional
• prezență agreabilă

Beneficii:
• desfășurarea activității într-o clinică modernă
• salariu motivant
• posibilitatea de a evolua
• colaborare pe termen lung

Descrierea companiei:

Fii parte din echipa noastră într-o ambianță deosebită și relaxantă. Crystal Dental Clinic dispune de 10 cabinete amenajate pentru chirurgie, implantologie, endodontie, protetica, estetica dentara si faciala, ortodontie, pedodontie, profilaxie si preventie dentara, camera de sterilizare, o sala de curs si spatii destinate administratiei. Clinica noastră este printre primele din Romania unde a fost aplicată metoda “4 Hands Dentistry” și unde accentul a fost pus în egală măsură atât pe partea curativă, cât și pe partea preventivă.

Programeaza-te
Programează-te online la clinica Crystal Dental Clinic