Crystal Dental Clinic
smile your way
Programează-te
Adresă Tratamente
0728 838 968
0723 503 525

Încarcă CV-ul

Candidatul ideal

Experienta HR: 1-2 ani;
Proactiv, orientat spre rezultate
Aptitudine generala de invatare
Abilitati excelente de comunicare
Abilitatea de a se organiza eficient
Punctualitate,Prezenta placuta
Abilitati de comunicare,spirit de organizare,adaptabilitate,eficienta
Eficienta, performanta in munca si orientare catre rezultat.
Studii superioare absolvite
Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
Cunostinte utilizare MS OFFICE (Excell,Word,Power Point)

Descrierea jobului

Evidenta si verificare pontaj, concedii
Administrare dosare personal
Anunturi recrutare si selectie cv-uri
organizează activităţile de instruire şi menţine evidenţa instruirilor
gestionează procesul de evaluare anuală a personalului
solicitari diverse catre firma de HR (adeverinte, acte aditionale, contracte, instruiri SSM si PSI)

Beneficii

Salariu motivant si bonusuri
Bonuri de masa
Cresteri salariale periodice
Servicii stomatologice

Descrierea companiei

Crystal Dental Clinic, intr-o ambianta deosebita si relaxanta, dispune de 10 cabinete amenajate pentru chirurgie, implantologie, endodontie, protetica, estetica dentara si faciala, ortodontie, pedodontie, profilaxie si preventie dentara, camera de sterilizare, o sala de curs si spatii destinate administratiei. Clinica s-a numarat printre primele in Romania in care a fost aplicata metoda “4 hands dentistry” si in care accentul a fost pus in egala masura atat pe partea curativa, cat si pe partea preventiva.
Te așteptam in echipa, aplica aici!

Programeaza-te
Programează-te online la clinica Crystal Dental Clinic