smile your way
Programează-te
Adresă Tratamente
0728 838 968
0723 503 525

Încarcă CV-ul

Angajăm asistent dentar

Cerințe post:

  • Studii de specialitate (diplomă de asistent medical);
  • Bune capacități de organizare;
  • Implicare pe termen lung;
  • Abilități de comunicare și relaționare cu pacienții;
  • Adaptabilitate la lucrul în echipă;
  • Nivel ridicat de seriozitate și implicare în responsabilitățile zilnice;
  • Atenție la detalii;
  • Minime cunoștințe în folosirea calculatorului: Word, Excel, Internet, (constituie avantaj);
  • Atitudine proactivă.

Responsabilități:

  • Pregătirea instrumentarului (dezinfectare, sterilizare) și a pacientului;
  • Asistă medicul la diferite proceduri medicale: lucru la patru mâini;
  • Pregătirea materialelor specifice fiecărei proceduri;
  • Sterilizare.

Beneficii:

  • Desfășurarea activității într-o clinică dentară modernă;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitatea de a evolua în carieră ;
  • Colaborare pe termen lung.

Te așteptăm în echipă! Aplică aici!

Programeaza-te
Programează-te online la clinica Crystal Dental Clinic